Promosyon Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Promosyon Bank firması müşterileri için ürünlerini özenle temin ederken baskısını da gerçekleştirmektedir. Promosyon Bank müşteri hizmetleri arandığında ya da mail ile ulaşıldığında en çok sorulan sorulardan biri Promosyon Bank baskı hizmeti veriyor mu? ve promosyon ürünleri fiyatlarına baskı ücreti dahil midir? Bu yazımızda bu sorulara cevap bularak Promosyon Bank müşterilerinin bazı sorularını yanıtlamış olacağız.

Promosyon Bank

Promosyon Bank’ın asıl hizmeti promosyon ürünlerinin müşterilerine teminidir. Uzun yıllardır bu konu üzerinde çalışmakta olup birçok ürün çeşidi sunmaktadır. Promosyon ürünü denildiğinde de akla tabi ki firmanın logosunun olduğu ya da firmanın isminin olduğu ürünler geldiği için Promosyon Bank size ürünleri tam da istediğiniz gibi logolu ve firma isim baskılı olarak göndermektedir. promosyon Promosyon Bank’ı diğer matbaa, kırtasiye malzemesi ve hediyelik eşya satışı yapan firmalardan ayıran en önemli özelliği firmanıza özel ürünler üretip göndermesidir.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Bank firmasında ürünlere ulaştığınızda fiyatlara www.promosyonbank.com sitesinden bakarak aslında bu sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Promosyon ürünlerinin fiyatlarına baskı fiyatı dahil edilmemiş olup fiyatlar da gayet uygundur. Baskı fiyatları alacağınız ürün adetlerine göre değiştiğinden ürün fiyatlarının içine dahil edilmemiştir. Baskı adedi kadar yapılacak baskı tekniğinin ve hangi ürüne baskı yapıldığının da fiyata etkisi bulunmaktadır. Bazı ürünler üzerinde fiyatları şu şekilde belirtebiliriz: kalem seti aldığınızda, örneğin promosyon metal kalem ürününün baskı fiyatı eğer lazer baskı yapılacak ise 250-500 adet arasında 100 TL’dir. Aynı ürün için serigrafi baskı yapıldığında 500-1000 adet arası promosyon ürünü fiyatı 70TL’dir. Ajandalar için bir fiyat örneği verirsek;100-250 adet sıcak baskı yapılacak ajandaların baskı fiyatı 150 TL iken, 100-250 arası serigrafi baskısı 100 TL olmaktadır. Usb bellekler ve powerbank baskı fiyatları ise, 100-150 adet lazer baskıda 150 TL iken, serigrafi baskıda 100 TL ve UV baskıda 50-100 adet fiyatı 2 TL’dir. Tüm promosyon ürünleri ürün baskı fiyatlarına ürünlerde olduğu gibi KDV dahil edilmemiştir. Promosyon Bank’ın kaliteli promosyon ürünlerini en uygun fiyata büyük indirimlerle sahip olabilirsiniz.